fbpx

Jolie dhe Pitt në muaj të mjaltit

Martesa e Angelina Jolie dhe Brad Pitt vazhdon të komentohet duke u kthyer kështu në çështjen më të përfolur.

Sipas Huffington post, një burim është shprehur se në çastin e propozimit për martesë nga Brad, Angelina ka shpërthyer në lot. Ata tashmë janë duke pushuar së bashku me fëmijët e tyre në ishullin e Galapagos të Ekuadorit./huffingtonpost

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close