fbpx

Rrahje në ,,Trend” të Shkupit

Në rrahjen që ndodhi dje një orë e gjys pas mesnate u lëndua një mysafir, që kishte shkaktuar probleme me llogarinë,  kishte fyer dhe pështyer shërbyesen, me çka ngrëni grushta nga menaxheri i lokalit ,,Trend’’ në qendrën e Shkupit.

Sipas policisë, incidenti kishte krisur në orën 1:25 ndërmjet N.R(52) dhe P.V(23), të dy nga Shkupi. Fillimisht problemi ishte llogaria mes N.R. dhe personalit, me çka mysafiri filloi me fjalë të gërditshme dhe fyerje ta nençmojë të punësuarën L.M(25),  ku dhe reagoi P.V që ishte menaxher i lokalit, duke e rrahur mysafirin me grushta.

N.R. fitoi dëmtime, ku dhe i’u përcaktu ndihmë mjekësore  në Spitalin e Qytetit dhe në Klinikën për Kirurgji Maksillofaciale në Qendrën Klinike të Shkupit./portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close