fbpx

Muamba: Isha i vdekur!

Fabricie Muamba ka deklaruar se ai ndjehet shumë i lumtur që është kthyer në jetë pas asaj tronditje që kishte pësuar ndaj Tottenhamit.

”Kjo ishte marramendje normale.Unë filloja të shihja dyfish.Më dukej si isha në ëndërr”.

”Gjëja e fundit që mbaj mend është kur mbrojtësi ynë Boyata dëshiroi të më ndihmonte mua pastaj unë rash në fushë dhe nuk dija asgjë.Unë isha i vdekur”,tha anëtari i Boltonit./lajmesport.com

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close