fbpx

Moti kryesisht me diell dhe ngrohtësi

Moti sot do jetë me diell dhe ngrohtësi duke u përcjell edhe me erëra të lehta jugperëndimore. Pasdite lokalisht do të ketë rritje të vranësirave. 

Paradite temperaturat do sillen prej 2-7 grad celsius, kurse në mesditë temperaturat do sillen prej 16-23 grad celsius.

Në Shkup mëngjesi do të ketë temperaturë prej 4 grad celsius, ndërsa pasdite temperatura do arrin deri në 21 grad celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close