fbpx

Mot me diell dhe më ngrohtë

Në pjesët malore do të ketë vranësira më të dendura me reshje te mundshme lokale. Gjatë ditës do të fryjë erë e moderuar në drejtim perëndimor dhe jugperëndimor.

Temperatura e mëngjesit ishte nga 2 deri më 7 gradë Celsius ndërsa ajo ditore do të jetë nga 16 deri më 23 gradë Celsius. /portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close