fbpx

Pogba vazhdon kontratën me Man UTD

Lajmin e ka konfirmuar Sir Alex Ferguson që ndihet i kënaqur për këtë kontratë , për mesfushorin ishtin përpoqur dy gjigandet italian si Milani dhe Juventusi për ta perforcuar mesfushën. Milani kishte menduar ta përforcoj te të rinjët pastaj të luante me ekipin e parë.

“Kemi arritur një marrveshje te mirë ku Pogba ka një potencial mjaft të madh dhe besoj që është në klubin e duhur”-tha agjenti i Pogbas./portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close