fbpx

Moti sot me diell dhe me vranësira mesatare

Moti sot do të jetë me diell dhe vende vende me vranësira lokale dhe erë të dobët nga juglindja. 

Temperaturat do të jenë prej 14 deri në 22 gradë celsius. Në Shkup dhe rrethinë do të mbajë mot i njëjtë me temperatura deri në 20 gradë celsius. 

Gjatë ditës sot komunikacioni po zhvillohet pa pengesa në të gjitha rrugët magjistrale dhe rajonale. Në vendkalimet kufitare nuk ka pritje të gjata, njoftoi Auto Moto Lidhja e Maqedonisë. 

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close