fbpx

Undiano Mallenco gjyqtar kryesor i El Clasicos

Tani është mësuar edhe gjyqtari kryesor i derbit më të madh planetar në futboll. Ai është Undiano Mallenco që do ketë mbi kokë me miliona shikues dhe çdo veprim i tij do shikohet ndoshta me dhjetra herë.

Ky njeri kishte drejtuar edhe takimin Real Madrid 1-1 Barcelona ku kishte akurduar dy penalti dhe një karton të kuq për Raul Albiol./lajmesport.com

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close