fbpx

Ali Ahmeti: Ta kalojmë tragjedinë pa paragjykime

Pas takimit me presidentin Bamir Topi, lideri i BDI-së Ali Ahmeti na bëri me dije  më  në fund u qëndrimin për vrasjen në Smillkovcë.

“Në fund i thash presidentit Topi se e ndajmë edhe dhembjen për pesë jetët e humbura të bashkëqytetarëve tanë”, tha Ahmeti, duke u shprehur ngjushëllime familjeve të viktimave.

“Ky është një akt i rëndë kriminal, por jeta duhet të vazhdojë dhe kjo tragjedi duhet të tejkalohet bashkarisht dhe pa paragjykime”, shtoi Ahmeti./portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close