fbpx

X Factor Albania në Maqedoni

Më 30 maj (E mërkurë) X Factor Albania do të mbajë audicionin e madh në orën 11:00 në UEJL në Tetovë për të dëgjuar dhe për të rrëmbyer talentet që vlejnë të jenë në X Factor. 

Mund të vijnë edhe talentet nga Kosova të cilët e kanë humbur audicionin e Kosovës.

X Factor Albania është eventi më i madh muzikor i talenteve në Shqipëri, në një skenografi madhështore dhe në një teater televiziv të pakrahasueshëm në të gjithë Ballkanin. /Portalb  

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close