fbpx

Adelina Ismaili në “O sa mirë”, këngëtarja shkëlqen në rolin e aktores (VIDEO)

Medoemos duhet ta mbajmë në mend këngëtaren Adelina Ismaili në pjesët humoristike me Sevdai Radogoshin, transmeton Prive.al.

Dhe pa mëdyshje mund të themi, se të gjithë i kemi pëlqyer performancat e saj në ato pjesë.

E tani, pas shumë kohësh, Ismailin mund ta shohim sërish në rolin e aktores e kësaj here në serialin vendor komedik, “O sa mirë”.

Këngëtarja ka shkëlqyer në këtë rol, si në formë fizike ashtu edhe në interpretim, duke sjellë në pah edhe karakterin e saj rebel gjatë kësaj pjese.

Asaj i kërkohet që të vijë në Kosovë për të dhënë mësim me një rrogë mujore prej 600 eurosh, por Adelina kërkon një shifër me 6-të në fillim, por me shumë më shumë zero. /Prive.al

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button