fbpx

E kështu propozohet një femër!

Ja edhe një ide se si mund t’i propozoni martesë të dashurës suaj. I dashuri e kishte ftuar te shtëpia e tij dhe në ndërkohë kishte angazhuar vëllanë e tij që t’ia lëshojë një këngë të dashurës në radion e veturës.

Ndiqni se si është zhvilluar ngjarja, do të mahniteni./Portalb 

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close