fbpx

Rihanna pozon lakuriq

Edhe pse para vetëm disa ditësh u paraqit në finalen e “American Idol” me flokë të zeza, Rihanna pozonte me flokë të bardha për fotografitë promovuese të reklamës së parfumit të ri Nude. 

Pas suksesit të madh me parfumin  Reb’l Fleur, këngëtarja 24 vjeçare do ta lancojë këtë vjeshtë parfumin e saj të ri dhe në fotografitë e reklamave, ashtu siç është edhe emri i parfumit, ajo pozon lakuriq./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close