fbpx

ZAZ sonte në Shkup

Më në fund erdhi dita që publiku i Maqedonisë e priste gjatë. Sonte me fillim nga ora 20:30 në skenën e Sallës Univerzale do të shfaqet Isabelle Geffroy, më e njohur me emrin artistik ZAZ.

Turneu i saj botëror filloi nga vendi i saj i lindjes Franca dhe do të kalon nëpër të gjitha qendrat më të mëdha botërore.
ZAZ në Shkup vjen me bendin e tij për ti prezantuar megahitet e saj para publikut maqedonas. /Portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close