fbpx

Dafina Zeqiri interpreton në serialin “Muret”

Këngëtarja Dafina Zeqiri mesa duket ka kërkuar të provojë aftësitë e saj dhe në aktrim. Tashmë është konfirmuar se ajo ka përfunduar xhirimet e një roli episodik në serialin “Muret” i cili është një prodhim i RTV21.

Ky serial me regji të Ismet Sijarinës do të ketë dhjetë seri dhe pritet të filloj transmetimet në RTV21 këtë muaj. Në rolet kryesore interpretojnë Blerim Gjoci, Amernis Nokshiqi, Hazir Myftari etj.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close