fbpx

Kobe Bryant paralajmëron rikthimin e Lakers-ave

Lojtari kryesor i La Lakers, Kobe Bryant ka paralajmëruar rikthimin në formë të skuadrës së tij për sezonin tjetër, pas eliminimit të hershëm që pësoi kundër Oklahoma City Thunder.

“Unë nuk jam mësuar me humbjen. Ne duam të fitojmë dhe të fitojmë. Unë jam i bindur se do të mësojmë nga kjo hubmje. Unë jam i bindur se do të rikthehemi të fortë”.

“Ne do të organizohemi mirë dhe do të rikthehemi të fortë”, tha Bryant./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close