fbpx

Edhe sot moti me shi

Sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, por kryesisht i vranët. Në mesditë do të ketë reshje të shiut dhe bubullima, si dhe erë të fuqishme. Parashihet të ketë edhe reshje të breshrit. 

Temperaturat e mëngjesit ishin prej 7 deri më 15 gradë Celsius, ndërsa në vend temperatura maksimale ditore do të arrijë deri më 23 gradë Celsius. Ndërsa në Shkup temperatura maksimale do të arrijë deri më 19 gradë Celsius./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close