fbpx

Chelsea i ofron Guardiolas 15 milionë funte në vit

Skuadra e Chelseat ka vendosur të bëjë mega-ofertë për ish trajnerin e Barcelonës,Pep Guardiola.

Strategu spanjoll mbrëmë zhvilloi ndeshjen e fundit me Katalunasit dhe tani është i lirë.

Daily Express njofton se Chelsea ka gati plotë 15 milionë funte për një vit për 41 vjeçarin që me Barcelonën fitoi 14 tituj nga 19 të mundshëm./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close