fbpx

Iluzion optik me fytyrat e aktorëve (VIDEO)

Nëse gjatë shfaqjes së kësaj videoje shikoni në kryqin që gjendet në mes, do të shihni koka të shtrembëruara, hunda të mëdha dhe sy të çuditshëm.

Më pas, shikojeni edhe një herë videon duke u fokusuar te fytyrat dhe do të shikoni se nuk ka asgjë jo normale te ato, mirëpo është thjesht një iluzion optik./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close