fbpx

Katy Perry pa grim në videon “Katy Perry: Part of me”

Gjatë ditëve të fundit në internet janë shfaqur disa video klipe të shkurta të cilat u japin mundësi adhuruesve të Katy-t të shohin se çka mund të presin nga filmi “Katy Perry: Part of me”.

Në një nga klipet Katy Perry shfaq pamjen e saj natyrale pas skenës, pa grimin shumëngjyrësh dhe flokët e rregulluara.

Ajo thotë se përmes këtij filmi ka dashur të paraqesë gjithpka që ndodh pas skenës, si dhe të tregojë se aktorët dhe këngëtarët e Holivudit nuk janë të përsosur./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close