fbpx

Joe Biden – Mendoni se çka burri apo gruaja e juaj do të donin të bënit

“Mos harroni dy gjëra. Vazhdoni të mendoni se çka burri apo gruaja e juaj do të donin të bënit. Vazhdoni të mendoni se çka është ajo dhe vazhdoni t’i kujtoni fëmijët e juaj, të atij ose të asaj për tërë jetët e tyre, gjakun e gjakut tim, kockat e kockave të mia, sepse miq, mundet të bëhet më mirë”, thotë Biden

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close