fbpx

Tenton ta përdhunojë vajzën që ia pastronte banesën

Një banor i Koçanit dje tentoi ta përdhunojë vajzën e cila ia pastronte banesën dhe ishte 28 vite më e re se ai, kumtoi MPB.

Derisa vajza 24 vjeçare pastronte banesën, 52 vjeçari në një moment ishte zhveshur lakuriq, e më pas ishte veshur, filloi ta shtrëngojë për dore dhe ta tërheq drejt dhomës së fjetjes dhe tentoi ta puth.

Vajza arriti të ikë, ndërsa përdhunuesi i tha se do t’i jep shumë para. Ajo mori paratë vetëm për pastrim dhe shkoi. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close