fbpx

Operohen vëllezërit me gjoks femëror, shpëtojnë nga talljet

Një treshe vëllezërish, të cilëve iu ishte rritur gjoksi për shkak të një çrregullimi gjenetik, tani po jetojnë një jetë normale pasi iu nënshtruan operacionit.

 Vëllezërit Ramirez, nga Republika Domenikane, thanë se tani janë jashtëzakonisht të lumtur pasi kanë shpëtuar nga talljet, rrahjet dhe ngacmimet. /Portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close