fbpx

Modelet më të reja të Bershkas (FOTO)

Koleksioni i fundit në Bershka mbizotëron me ngjyra të buta dhe modele. Fustane të shkurtra për vajza në ngjyra pasteli, piktoreske dhe modele lulesh, pantallona të shkurtra për djelmosha dhe fanella sportive nga materiale natyrale. 

Më poshtë i keni modelet më të reja të ofruara nga ky brend. /Portalb

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close