fbpx

Hulk lojtar i Chelseat

Chelsea dhe Hulk kanë arritur marrëveshje mes tyre që braziliani (Hulk) të vesh fanelën e bluve në vitet e ardhshme.

E vetmja arsye se pse këtij lajmi i mungon fjala ”zyrtare” është sepse Chelsea nuk ka arritur marrëveshje me Porton.

Klubi portugez dëshiron 40 milionë funte,ndërsa Chelsea ofron 30 milionë funte.Pra marrëveshja e Chelseat me Hulkun ka marrë fund.Vendimi i takon Portos. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close