fbpx

Klubi i mundjes ‘Liria’ në Paris

Klubi i mundjes Liria gjatë kësaj fundjave merr pjesë në Turneun ndërkombëtar në Paris të Francës.

Turneu për të rinj mbahet nesër dhe pasnesër, përkatësisht më  26-28 maj. 

Në turne marrin pjesë kadetët  e Lirisë Irfan Rexhallari, Valon Rogaci, Amir Abazi, Shaip Brava, Rijad Rexhepi, Sami Rexhepi, Amir Rexhepi.

Klubi në Paris prezantohet nën udhëhqjen e trajnerit Sedat Baftiu, ndërsa në ekspeditën e klubit merr pjesë edhe kryetari i klubit Betim Vrenezi./Portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close