fbpx

Mblidhnin të mitur në shtëpi dhe i drogonin

Dy persona të moshës 28 vjeçare, kanë mbledhur të mitur në banesën e tyre në Shën Nikol dhe u mundësonin që të shfrytëzojnë drogë. J.P (28) dhe (A.R (28) fituan kallëzime penale për mundësimin e përdorimit të narkotikëve.

Në maj të këtij viti J.R disa herë në shtëpinë e A.R u ka mundësuar katër personave të mitur nga Shën Nikola që të marrin marihuanë. Gjatë bastisjes së banesës policia gjeti cigare të bëra me dorë, tre shirita  të tabletave “tramadol”, 49 tableta të prejardhjes së panjohur. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close