fbpx

Në Strumicë dhunohet një 16 vjeçare

I.D. dhe E.D. me automobil “Lada” kanë takuar 16 vjeçaren nga Strumica, e kanë marrë në veturë dhe e kanë dërguar në Dellçevë.

Pasi e kanë dërguar në shtëpinë e E.M., I.D. me përdorimin e dhunës fizike ka përdhunuar vajzën.

Personi nga Dellçeva E.M. (30), pronar i shtëpisë ku është përdhunuar vajza, gjithashtu ka fituar padi penale. /Portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button