fbpx

Ohër, një grua hidhet nga ndërtesa

Një grua është hedhur nga kati i katërt në qendër të Ohrit.

Fatkeqësia ka ndodhur sot në mëngjes dhe ndoshta bëhet fjalë për vetëvrasje.

Policia është në vendngjarje dhe heton rastin, ndërkaq gruaja jozyrtarisht është në moshën 60 vjeçare. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close