fbpx

Aksident trafiku në Reçicë, humb jetën një grua

Në një aksident të rëndë trafiku që ka ndodhur dje pasdite humbi jetën 46 vjecarja Feride Ademi nga fshati Reçicë e vogël të Tetovës.  

Nga Ministria e Punëve të Brendshme informuan se aksidenti ka ndodhur kur automobili i markës BMË të cilin e voziste 21 vejcari A.A ka dalë nga rruga në autostradën Shkup-Tetovë dhe goditi mbrojtësen e betonit.

Sipas MPB nga lëndimet e marra 46 vjeçar ja Feride Ademi ka ndërruar jetë në vendngjarje. /Portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close