fbpx

Sërish ditë vjeshte

Mot i ndryshueshëm lokalisht jostabil me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe me erë të përforcuar, veçmas në viset perëndimore dhe veriore do të mbajë sot.

Temperaturat e ditës do të lëvizin prej 15 deri në 25 gradë celsiusë.
Në Shkup dhe rrethinë do të mbajë mot me shi dhe temperatura e ditës do të sillet deri në 22 gradë. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button