fbpx

Speci djegës ul dëshirën për seks

Ndonëse përdoret mjaft shumë si shije që ia heq ëmbëlsinë ushqimit, speci djegës ulë dëshirën për marrëdhënie seksuale.
Sipas testuesve të këtij fenomeni, speci djegës ulë për 13 për qind dëshirën e partnerëve për të pasur marrëdhënie seksuale.

Kjo ndodh për shkak se lëngu i specit pas tretjes kalon edhe neper kanalet urinare dhe kështu jo vetëm që ulë dëshirën për seks por edhe shkakton dhimbje të kanaleve urinare dhe të vetë penisit dhe vaginës.

Ndërkohë një ndezje cigareje bashkë me çokollatë para seksit është një zgjidhje mjaft e mirë për seks të suksesshëm./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close