fbpx

Kidman, mbretëreshë e thrillerit erotik

Sot në Kanë është radha e filmit “The Paperboy”, me protagoniste të padiskutueshme aktoren e famshme Nicole Kidman.

Në filmin në fjalë, një thriller erotik, interpretojnë edhe aktorë të tjerë të njohur si Matthew McConaughey dhe aktori i ri Zac Efron.

Ky i fundit, pak kohë më parë u shpreh mjaft entuziast për interpretimin përkrah Kidman, me të cilën ka edhe një skenë erotike, duke e cilësuar si “kulmin e karrierës. /Portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button