fbpx

Iniesta i kundërpërgjigjet Ronaldos: Është herët të tregosh fuqinë

Andres Iniesta i është kundërpërgjigjur Cristiano Ronaldos, i cili sot ka thënë se Real Madridi tani do të merr dominimin në La Liga dhe se epoka e Barcelonës ka përfunduar.

Iniesta ka thënë se është shumë shumë herët të flitet për këtë gjë, edhe pse Reali fitoi titullin e 32 në La Liga.

“Secili ka mendimin personal dhe mënyrën sesi i shikon gjërat. Është me të vërtetë shumë herët të thuash se ne nuk do jemi dominant në Spanjë”. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close