fbpx

Kthehet dielli, sot moti me diell dhe i ngrohtë

Sot në tërë vendin do të mbaj mot me diell dhe i grohtë.

Në Shkup do të mbaj mot me diell, ndërsa pasdite do të ketë rreshje të vogla.

Temperatura e mëngjesit do të jetë nga 3 deri 12 gradë celsius, ndërsa ajo maksimale do të arrijë 25 gradë celsius.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close