fbpx

Ja si duket një braziliane duke i larë flokët (Video)

Në një qendër tregtare në Brazil është organizuar promovimi i një linje të re të produkteve për kujdes ndaj flokëve, ndërsa së bashku me këtë është bërë edhe një demonstrim ‘i vogël’.

Brazili është sinonim i pasionit, argëtimit dhe femrave të bukura. Një bukuroshe nga ky vend ka treguar se si reklamimi i shamponit mund të bëhet në një mënyrë shumë inovative dhe seksipile.

Modelja seksi me linja joshëse trupore është ekspozuar në një hapësirë të rrethuar me xham, ndërsa përreth saj janë grumbulluar njerëzit kureshtarë, por edhe ata të mediave, dhe më pas ka filluar reklamimi.

Promovuesja në fillim ka ecur me produktet në duar, ndërsa më pas ka filluar të bëjë dush. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close