fbpx

Një plak është mbytur në liqenin artificial të Prilepit

Trupi i pajetë i J.A. (80) rastësisht është vërejtur dje nga peshkatarët. Peshkatarët ka thirrur policinë dhe ndihmën urgjente mjekësore.  

Mjekët vetëm kanë konstatuar vdekjen, kurse obduksioni i sotëm do t’i vërtetojë arsyet për vdekjen. 

Plaku që nga e mërkura vlerësohej si i humbur, ka braktisur shtëpinë, me çka i humbet çfarëdo lloj gjurme deri dje në mbrëmje kur trupin e kanë gjetur peshkatarët. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close