fbpx

Jordi Alba në shitje,Milani dhe Barca pas tij

Ish trajneri i Valencies dhe tani i Spartak Moskës Unai Emery ka dhënë një intervistë në Onda Cero.

Trajneri pranoi qe Jordi Alba është një hap larg nga shitja.

“Valencia është ekip që nuk blen po bënë lojtarë të fortë siq është Jordi Alba”. Me pak fjalë, duket qartë se tani spanjolli duhet të shitet, dhe  pas tij duken të sigurt Milani dhe Barcelona tha Unai Emery./acmilan-news.com

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close