fbpx

Hazard dhe Kagawa nënshkruajnë për Manchester Unitedin?

Sipas revistës spanjolle Marca, Manchester United ka arritur marrveshje me Eden Hazardin e Lilles si dhe është shumë afër nënshkrimit të Shinji Kagawës nga Borussia Dortmundi.

Kagawa më parë kishte deklaruar se do pranonte pa hezitim kalimin në United.

Ndërsa talenti belg kishte thënë se i pëlqenin dy skuadrat nga Manchesteri por më vonë tha se do luante për fanella të kuqe edhe sezonin tjetër. Gjithashtu ai tha se do luante në Premier League. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close