fbpx

Teatri i Kumanovës, sot shfaqet premiera e psikodramës “Maksi dhe Kimi” (FOTO)

Sot, më datë 9 dhjetor 2017 në Qendrën Kulturore të Kumanovës, Teatri i Kumanovës sjell premierën e psikodramës “Maksi dhe Kimi”, njofton Portalb.mk.

Në autorësi të Haqif Mulliqit dhe në regji të Nehat Memetit, përmbajtja e psikodramës “Maksi dhe Kimi” deri te publiku vjen nëpërmjet rolit të aktorëve  Musa Isufi dhe Ismail Kasumi.

Shfaqja do të nis nga ora 19:00.

Përndryshe, shfaqja është produksion privat.

Image may contain: 1 person

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button