fbpx

Cila është aktorja më seksi në Hollywood?

Charlize Theron, sipas vlerësimit të “What is sexy” e cila merret me vlerësimin e femrave në Hollywood, është shpallur aktorja më seksi. 

Por disa të tjera janë shpallur më seksi duke cilësuar dhe veçoritë apo avantazhet që kanë në krahasim me të tjerat.

Stacy Keibler e dashura e George Clooney shpallet si femra me këmbët më seksi, Beyonce si mamaja më seksi, ndërsa Amanda Seyfried me buzët më seksi.

Dhe si këngëtarja më seksi qëndron Britney Spears./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close