fbpx

Chelsea do ketë emër bamirësie në fanellat e finales së CHL

Chelsea do të ketë emra të bamirësisë, në pjesën e pasme të fanellave që do të veshin në finalen e Ligës së Kampionëve, që do të luhet të shtunën kundër klubit gjerman, Bayern Munich.

Blutë kanë partneritet me skemën që ka për qëllim për të përmirësuar jetën e fëmijëve, dhe të varfërve që janë anë e mbanë botës.

Chelsea dëshiron që t’i ndihmojë fëmijëve të goditur nga varfëria në të gjithë botën, duke përdorur sportin për të ndërtuar aftësitë thelbësore. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close