fbpx

Miranda Kerr pozon nudo (FOTO)

Miranda Kerr punon me kohë të plotë për shtëpinë e modës Victoria Secret dhe gjatë kësaj jave ka xhiruar një editorial për veshjet e brendshme, mirëpo në disa foto ajo ka pozuar nudo.

Si duket ajo nudo, vlerësoni vetë./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close