fbpx

Casillas:Bayerni fiton finalen e Championsit

Portjeri kombëtares spanjolle Iker Casillas beson se Bayern Munchin do fitoj finalen e ligës së kampionve përball Chelsit që zhvillohet të shtunën në Alianz Arena.

“Të dy skuadrat kanë mungesa të shumta për arsye të pezullimit por mendoi se Bayerni është skuadër më kompakte dhe do fitojë.” /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close