fbpx

E dimë që nuk ju besohet, por kjo nuk është Beyonce…thjesht kopja e saj!

Nuk është e rrallë që të shohim kopje të VIP-ave nëpër botë. E mbani mend ngjashmërinë e një europianeje me Gigi Hadid? Po kopjen e Taylor Swift? Nëse jeni habitur nga dy versionet e lartpërmendura, nuk keni parë akoma binjaken (jo nga e njejta nënë, jo nga i njejti baba) të Beyonce!

Brittany Williams është një vajzë e re nga Detroit, e cila duket si kopja perfekte e këngëtares. Duket disi e habitshme, pasi në shumicën e fotove nuk mund të bësh dallimin bga Britt, tek Bey. Është pikërisht kjo arsyeja pse shpesh njerëzit i kërkojnë të bëjnë foto me të, shkruan Bordo.al. 

bey

Brittany ka rrëfyer se ka patur eksperienca të herë pas hershme me vajza e djem që e ndjekin nga pas për ta takuar, e kjo vetëm në sajë të ngatërresës me pamjen e jashtme. ‘E kuptoj që i ngjaj shumë dhe habitem me këtë fakt’, ka rrëfyer Williams, ndërsa mund të themi vetëm që ende nuk na mbushet mendja që kjo vajzë nuk është Bey!

24740497_10215074471398633_1660233236_n

24891463_10215074471438634_1930519579_n

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button