fbpx

Justin Bieber, një këngë për nënat në nevojë (VIDEO)

“Turn To You” është titulli i këngës së re të yllit të pop, e cila do të qarkullojë më 19 qershor me albumin “Believe”.

Justin Bieber e shkroi këtë këngë për nënën e tij dhe ia dedikon të gjitha nënave në botë, të cilat kanë sjellë në jetë fëmijët e tyre.

Vlen për t’u theksuar se fitimet nga kjo këngë do t’ju jepen nënave në nevojë. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close