fbpx

Ja skuadrat me më së shumti fansa në Facebook

Portalb ju ofron mundësinë t’i shihni skuadrat që kanë mbledhur më së shumti fansa në Facebook.

Facebook është termi më i kërkuar për vitin 2011 në Google dhe disa statistika vlejnë të theksohen.
Sa i përket fansave të mbledhur prinë Barcelona e paprekshme me gjithësej 30.934.785 pëlqime.Pas tyre vijnë:

Real Madrid me 28.123.159 pëlqime.
Manchester United me 24.852.282 pëlqime.
Milan
Chelsea
Arsenal e disa të tjera. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close