fbpx

Promovohen dy libra të autorit Besnik Mustafaj

Të premten, më 18 maj 2012, në Qendrën Kulturore Informative, gjegjësisht në Sallonin 19:19 do të promovohen dy libra nga autori Besnik Mustafaj nga Shqipëria. Librat titullohen “Fletorja rezervat” dhe “Midis krimeve dhe mirazheve”. Promovimi do të mbahet në orën 19:19.  

Për librat do të flasin z. Aziz Pollozhani dhe prof. Blerim Reka./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close