fbpx

Inter-Man City,Shkëmbim Maicon-De jong

Nigel De Jong është një prej objektivave të Interit për sezonin e ardhshëm. Holandezi prej kohësh është synim i zikaltërve por kësaj rradhe mund të jetë përpjekja e fundit dhe ajo deçizivja.

City është gati ta lër të lirë Holandezin në këmbim me Maicon i cili ishte nën drejtimin e Mancinit derisa ishte trajner i Interit,ndërsa edhe vet Mancini ka kërkuar nga drejtuesit e klubit që ta sjellin Maicon ne Etihad. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close