fbpx

“Porta Maqedoni” dy muaj e mbyllur

“Porta Maqedoni” do të jetë e mbyllur për vizitorë rreth dy muaj për shkak të realizimit të punëve në enterierin e hapësirës galerike dhe në terracë.

Qytetarët do të informohen plotësisht për datën kur “Porta Maqedoni” do të hapet sërish për vizitë, kumtoi Ministria e Kulturës. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close